szukaj
Subskrypcja

Wkładki EVVA Austria

 • Wkładka drzwiowa Evva EPS "C"
  Wkładka drzwiowa Evva EPS "C"
 • Wkładka drzwiowa Evva ICS "C"
  Wkładka drzwiowa Evva ICS "C"
 • Wkładka drzwiowa Evva 3KS "C"
  Wkładka drzwiowa Evva 3KS "C"
 • Wkładka drzwiowa Evva MCS "C"
  Wkładka drzwiowa Evva MCS "C"
 • Jak sprawdzić wymiar wkładki
  Jak sprawdzić wymiar wkładki


TELEFONY ZGŁOSZENIOWE, POMIAR, MONTAŻ, MASTER KEY.
22 851 69 66 ; 501-731-978


Wkładki Evva EPS
W systemie EPS zostały skrzyżowane i nałożone na siebie dwa niezależne profile. Kontrola następuje wewnątrz wkładki za pomocą dopasowanego systemu bolców i listwy z dodatkowym profilem bocznym, która jest zamontowana w obudowie wkładki. Połączenie profilu podłużnego z profilem bocznym oraz z systemem nacięć dopasowanych do wewnętrznych bolców wkładki, zapewnia potrójne bezpieczeństwo. Klasa C.

Wkładki Evva 3KS+
W systemie 3KS, po wprowadzeniu klucza, 12 ruchomych elementów wewnątrz wkładki zostaje prowadzonych pod naporem sześciu falistych kanałów na kluczu do odpowiedniej pozycji, a klucz jest dodatkowo sprawdzany przez dwie zasuwy sterujące. Każdy klucz jest niepowtarzalny jak odcisk palca, klucz otwiera wkładkę niezależnie od tego, którą stroną zostanie włożony do zamka, zabezpieczenie przed rozwierceniem.

Wkładki Evva MCS
W systemie MCS, dzięki zastosowaniu trzech niezależnych mechanicznych i magnetycznych kodów, możliwości zastosowania systemu i liczba wariantów są nieograniczone. Możliwość 299 kwadrylionów wariantów (299.000.000.000.000.000.000.000.000.), każda kombinacja zamek - klucz jest unikatem, długotrwała stabilność magnesów, zabezpieczenie przed przewierceniem z twardego metalu, doskonałe i jedyne w swojej klasie zabezpieczenia przed otwieraniem innym narzędziem niż klucz, techniczna i organizacyjna ochrona klucza, komputerowe opracowanie i kontrola klucza.


Wkładki Evva ICS
W systemie ICS: System kluczy symetrycznych ICS (system z kodowaniem wewnętrznym) zapewnia wysoki poziom ochrony dzięki wyjątkowemu połączeniu trzech różnych technologii blokowania:

 1. specjalnie zaprojektowanego, odpornego profilu wzdłużnego,
 2. sprawdzonego systemu krzywych, który kontroluje uprawienie klucza i 
 3. usprawnionego systemu kołków. Składa się on z ukrytych wewnętrznych rowków w korpusie klucza ICS – co jest jedynym takim rozwiązaniem na skalę światową! Dzięki temu nieupoważnione wykonanie kopii klucza jest praktycznie niemożliwe.
Facebook
time(s): 0.063786
memory1(MB): 9.622360